P3519-681J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
P3519-681J
JLCPCB Part #
C17600321
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
3.31A 30mΩ 5.24A 680nH ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors