P3519R-821J
MFR.Part #
P3519R-821J
JLCPCB Part #
C6249832
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
29mΩ 3.16A 4.77A 820nH ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS