P3519-471K
MFR.Part #
P3519-471K
JLCPCB Part #
C17498581
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
20mΩ 3.63A 470nH 6.3A ±10% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors