P3519-392J
MFR.Part #
P3519-392J
JLCPCB Part #
C17295031
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
1.69A 100mΩ 2.19A 3.9uH ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors