P3519-271J
MFR.Part #
P3519-271J
JLCPCB Part #
C17622715
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
20mΩ 270nH 3.17A 8.31A ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors