P3519-331K
MFR.Part #
P3519-331K
JLCPCB Part #
C17512651
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
20mΩ 3.97A 330nH 7.52A ±10% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors