P3519-272K
MFR.Part #
P3519-272K
JLCPCB Part #
C17672132
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
1.85A 2.63A 2.7uH 90mΩ ±10% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors