P1812R-222G
MFR.Part #
P1812R-222G
JLCPCB Part #
C17474968
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
1.697A 2.2uH 268mΩ 850mA ±2% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS