P1812-332G
MFR.Part #
P1812-332G
JLCPCB Part #
C17562873
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
1.397A 3.3uH 323mΩ 750mA ±2% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors