P160R-683FS
MFR.Part #
P160R-683FS
JLCPCB Part #
C17212413
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
185mA 2.9Ω 206mA 68uH ±1% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS