P160R-393GS
MFR.Part #
P160R-393GS
JLCPCB Part #
C17579768
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.8Ω 244mA 261mA 39uH ±2% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS