P160R-331KS
MFR.Part #
P160R-331KS
JLCPCB Part #
C17385972
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.929A 2.636A 330nH 33mΩ ±10% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS