P160R-183HS
MFR.Part #
P160R-183HS
JLCPCB Part #
C17664235
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
18uH 1Ω 350mA 358mA ±3% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS