P160-332KS
MFR.Part #
P160-332KS
JLCPCB Part #
C17519943
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
160mΩ 3.3uH 829mA 876mA ±10% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors