P160R-152GS
MFR.Part #
P160R-152GS
JLCPCB Part #
C17202249
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.195A 1.261A 1.5uH 86mΩ ±2% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS