P160-222GS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
P160-222GS
JLCPCB Part #
C17600064
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.036A 1.056A 110mΩ 2.2uH ±2% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors