P160-123HS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
P160-123HS
JLCPCB Part #
C17633651
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
12uH 438mA 441mA 630mΩ ±3% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors