P1330R-222H
MFR.Part #
P1330R-222H
JLCPCB Part #
C17224038
Package
SMD,8.3x3.2mm
Description
1.104A 1.69A 2.2uH 75mΩ ±3% SMD,8.3x3.2mm Power Inductors ROHS