P1330-562H
MFR.Part #
P1330-562H
JLCPCB Part #
C17330617
Package
SMD,8.3x3.2mm
Description
1.11A 145mΩ 5.6uH 612mA ±3% SMD,8.3x3.2mm Power Inductors