P1330-222G
MFR.Part #
P1330-222G
JLCPCB Part #
C17588961
Package
SMD,8.3x3.2mm
Description
1.104A 1.69A 2.2uH 75mΩ ±2% SMD,8.3x3.2mm Power Inductors