MILS1812R-821K
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
MILS1812R-821K
JLCPCB Part #
C17387560
Package
1812
Description
530mΩ 614mA 820nH ±10% 1812 Power Inductors ROHS