M1331-331K
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
M1331-331K
JLCPCB Part #
C17188914
Package
SMD,7.7x3.2mm
Description
180mΩ 330nH 495mA 495mA ±10% SMD,7.7x3.2mm Power Inductors