M1331-153K
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
M1331-153K
JLCPCB Part #
C17486584
Package
SMD,7.7x3.2mm
Description
115mA 115mA 15uH 3.4Ω ±10% SMD,7.7x3.2mm Power Inductors