M1331-101K
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
M1331-101K
JLCPCB Part #
C17536471
Package
SMD,7.7x3.2mm
Description
100mΩ 100nH 670mA 670mA ±10% SMD,7.7x3.2mm Power Inductors