HRSPD74-473M
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
HRSPD74-473M
JLCPCB Part #
C17328704
Package
SMD,7.4x7.4mm
Description
250mΩ 47uH 800mA ±20% SMD,7.4x7.4mm Power Inductors