HRSPD74-122M
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
HRSPD74-122M
JLCPCB Part #
C17488361
Package
SMD,7.4x7.4mm
Description
1.2uH 10mΩ 3.9A ±20% SMD,7.4x7.4mm Power Inductors