DC630-333K
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
DC630-333K
JLCPCB Part #
C6595804
Package
Plugin,D=16mm
Description
11.9A 33uH 4.95A 40mΩ ±10% Plugin,D=16mm Power Inductors