HF1008R-561G
MFR.Part #
HF1008R-561G
JLCPCB Part #
C17222456
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.65Ω 300mA 560nH ±2% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS