PTKM100-30SM
MFR.Part #
PTKM100-30SM
JLCPCB Part #
C6256471
Package
SMD,11.2x11.2mm
Description
100uH 150mΩ 230mA ±10% SMD,11.2x11.2mm Power Inductors