HF1008R-152J
MFR.Part #
HF1008R-152J
JLCPCB Part #
C17484930
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.5uH 1.5Ω 315mA ±5% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS