HF1008R-122J
MFR.Part #
HF1008R-122J
JLCPCB Part #
C17450301
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.2uH 1.45Ω 320mA ±5% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS