HF1008-100K
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
HF1008-100K
JLCPCB Part #
C17305481
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.235A 10nH 80mΩ ±10% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors