DC630R-152M
MFR.Part #
DC630R-152M
JLCPCB Part #
C6224531
Package
Plugin,D=16mm
Description
1.5uH 13.5A 4mΩ 55.5A ±20% Plugin,D=16mm Power Inductors ROHS