ELC-16B560L
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ELC-16B560L
JLCPCB Part #
C6033007
Package
Plugin,D=16mm
Description
3.4A 51mΩ 56uH ±10% 插件,D=16mm Power Inductors ROHS