5022R-432H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
5022R-432H
JLCPCB Part #
C17509901
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
2.4Ω 390mA 4.3uH ±3% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS