4922-681J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4922-681J
JLCPCB Part #
C6421492
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
11mΩ 5.7A 5.7A 680nH ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors