103R-562KS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
103R-562KS
JLCPCB Part #
C17492595
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
220mA 2Ω 5.6uH ±10% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS