4379-331KS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4379-331KS
JLCPCB Part #
C17340966
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
330nH 50mΩ 750mA ±10% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors