4302R-682F
MFR.Part #
4302R-682F
JLCPCB Part #
C17500660
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
205mA 3.5Ω 6.8uH ±1% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS