4302R-182F
MFR.Part #
4302R-182F
JLCPCB Part #
C17326351
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.8uH 430mA 800mΩ ±1% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS