103R-220KS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
103R-220KS
JLCPCB Part #
C17351450
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
108mΩ 22nH 950mA ±10% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS