4232R-472F
MFR.Part #
4232R-472F
JLCPCB Part #
C6415835
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
1.8Ω 339mA 4.7uH ±1% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors ROHS