4232R-472G
MFR.Part #
4232R-472G
JLCPCB Part #
C5899011
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
1.8Ω 339mA 4.7uH ±2% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors ROHS