4232R-222J
MFR.Part #
4232R-222J
JLCPCB Part #
C5508688
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
1.2Ω 2.2uH 416mA ±5% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors ROHS