4232R-222G
MFR.Part #
4232R-222G
JLCPCB Part #
C6415825
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
1.2Ω 2.2uH 416mA ±2% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors ROHS