4232R-122F
MFR.Part #
4232R-122F
JLCPCB Part #
C6415819
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
1.2uH 480mA 900mΩ ±1% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors ROHS