PTKM250R-50H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PTKM250R-50H
JLCPCB Part #
C17676563
Package
Plugin,D=15.9mm
Description
1.84A 160mΩ 250uH 310mA ±10% Plugin,D=15.9mm Power Inductors ROHS