3090R-392F
MFR.Part #
3090R-392F
JLCPCB Part #
C17410670
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
180mA 2.3Ω 3.9uH ±1% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS