103R-822KS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
103R-822KS
JLCPCB Part #
C17590920
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
195mA 2.5Ω 8.2uH ±10% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS