103R-681KS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
103R-681KS
JLCPCB Part #
C17365586
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
435mA 520mΩ 680nH ±10% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS